ionicons-v5_logos
State of Decay

State of Decay

State of Decay 3, Xbox Showcase’te gösterilecek

State of Decay 3’ün ilk oynanış videosu haziran ayında yayınlanabilir

State of Decay 3’ün ilk oynanış videosu haziran ayında yayınlanabilir


2020 yılında düzenlenen Xbox Showcase etkinliğinde Undead Labs, State of Decay 3 üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu ve yapımın ilk fragmanını yayınlamıştı. 2022 yılında Phil Spencer, XboxEra podcast’inde “State of Decay 3’e baktığımda, [stüdyonun] yapacağı bazı ilerlemeler konusunda inanılmaz heyecanlıyım” diyerek projeye güvendiğini belirtmişti. Tüm bunlara rağmen oyun, geçtiğimiz yıllarda düzenlenen Xbox etkinliklerinde yer almadı ve serinin hayranları hayal kırıklığına uğradı. Ancak iddialara göre bu durum, yakında değişebilir.

WindowsCentral editörü Jez Cordenhaziran ayında düzenlenecek olan Xbox Showcase etkinliğinde State of Decay 3’e yer verileceğini belirtti. Bu zamana kadar yalnızca sinematik bir fragmana sahip olan yapımın, muhtemelen bu etkinlikte yeni fragmanına ve ilk oynanış görüntülerine yer verilecek. Ayrıca Xbox Showcase etkinliğinde Gears of War 6’nın tanıtılması da bekleniyor. Bakalım Xbox’ın bu etkinliği, oyuncuları yeteri kadar heyecanlandırabilecek mi? 

Popüler Kategoriler
Behavior Dead by Daylight, SpinOff Project T için Insider Programını Başlatıyor
Behavior Dead by Daylight, SpinOff Project T için Insider Programını Başlatıyor

Varlık Alemi büyümek üzere. Behavior, Dead by Daylight evreninde geçen yeni 1-4 oyunculu PvE nişancı oyunu için bir Insider Programı başlatıyor. Kod adı Project T olan bu aksiyon-korku oyunu henüz geliştirme aşamasındadır. Behavior, geri bildirim almak ve oyunun devam eden gelişimini şekillendirmeye yardımcı olmak için kapılarını topluluğa açıyor. Katılımcılar oyunu erkenden oynayabilecek ve en yeni değişiklik ve eklemelere göz atabilecek. Umarım Bill'in Sis'te geçirdiği süre yeni kahramanlarımızın hayatta kalmasına yardımcı olur. Project T ve Insider Programı hakkında şu ana kadar bildiklerimizi burada bulabilirsiniz.