ionicons-v5_logos
Çok oyunculu modda Subnautica: modu yükleyin ve arkadaşlarınızla oynayın

Çok oyunculu modda Subnautica: modu yükleyin ve arkadaşlarınızla oynayın

Neyse ki hayran yapımı Nitrox modu bu deneyimi mümkün kıldı ve oyuncuların Subnautica'nın keyfini tek bir sunucuda başkalarıyla birlikte çıkarmasına olanak tanıdı. İşte bu mod ve oyunda nasıl kullanılacağı hakkında bilmeniz gereken her şey.

Subnautica'yı çok oyunculu modda nasıl oynanır: modu yükleyin ve arkadaşlarınızla oynayın

  • Subnautica çok oyunculu mu?

Subnautica'yı çok oyunculu modda nasıl oynanır: modu yükleyin ve arkadaşlarınızla oynayın

Subnautica, kendinizi okyanusun dibinde kilitli bir geminin içinde sıkışıp kaldığınız bir hayatta kalma oyunudur. Başlangıçta tek oyunculu bir deneyim olarak tasarlanan birçok oyuncu, yolculukları sırasında arkadaşlarının yanında olmak ister.


Neyse ki hayran yapımı Nitrox modu bu deneyimi mümkün kıldı ve oyuncuların Subnautica'nın keyfini tek bir sunucuda başkalarıyla birlikte çıkarmasına olanak tanıdı. İşte bu mod ve oyunda nasıl kullanılacağı hakkında bilmeniz gereken her şey.Subnautica çok oyunculu mu?

Hayır, Subnautica çok oyunculu bir oyun olarak tasarlanmamıştır. Oyun içi çok oyunculu deneyime erişmenin tek yolu hayran yapımı modu yüklemektir. Yalnızca bu modla Subnautica oyuncuları işbirlikçi bir deneyimin keyfini çıkarabilecekler.


Subnautica çok oyunculu mod nasıl kurulur

Aşağıdaki talimatları izleyerek Subnautica çok oyunculu modunu indirip yükleyebilirsiniz:


Nitrox'u indirin.

Dosyayı açın.

NitroxLauncher'ı Yönetici olarak çalıştırın.

Seçenekler'e, ardından Değiştir'e tıklayın ve Subnautica'nın kurulu olduğu klasörü seçin.

Kurulduktan sonra diğer Nitrox kullanıcılarının katılabileceği bir sunucu kurmaya davet edileceksiniz. Bu, oyunu co-op modunda oynamak isteyenlere diğer oyuncularla takım kurma fırsatı vererek birbirleriyle tanışma şansını artırıyor.

Popüler Kategoriler
Artık Destiny 2'nin Prismatic alt sınıf yeteneklerinin tamamını biliyoruz
Artık Destiny 2'nin Prismatic alt sınıf yeteneklerinin tamamını biliyoruz

Destiny 2: Into the Light ve çeşitli özellikleri ne kadar heyecan verici olsa da, yaklaşan Final Shape genişletme paketi herkesin gerçekten beklediği şey. Artık Bungie, hem Aydınlığı hem de Karanlığı süper güçlü bir canavar avcısının kontrolü altında birleştiren Prizmatik Muhafız alt sınıfını gösterdiği için bu iki katına çıktı.