ionicons-v5_logos
Balatro'nun bu Steam poker RPG'sinde şaşırtıcı yeni bir rakibi var

Balatro'nun bu Steam poker RPG'sinde şaşırtıcı yeni bir rakibi var

Uyan bebeğim, yeni, tamamen saçma bir tür karışımı ortaya çıktı. Texas Hold'em Poker. RPG mekaniği. Cadılık. Anime kızlar. Hepsi Abyss'te: Sahteyi Yargıla ve ağız dolusu bir başlığa rağmen, kalbimde son zamanlarda oluşan Balatro şeklindeki boşluğu dolduracak mükemmel bir kart oyunu gibi geliyor. Cadılarla bire bir poker düellolarına katılın ve onurunuzu geri almak için gizli bir bölgeyi keşfedin. Bilirsin, sıradan bir Pazar öğleden sonra.

Balatro'nun bu Steam poker RPG'sinde şaşırtıcı yeni bir rakibi var

Balatro'nun bu Steam poker RPG'sinde şaşırtıcı yeni bir rakibi var

Uyan bebeğim, yeni, tamamen saçma bir tür karışımı ortaya çıktı. Texas Hold'em Poker. RPG mekaniği. Cadılık. Anime kızlar. Hepsi Abyss'te: Sahteyi Yargıla ve ağız dolusu bir başlığa rağmen, kalbimde son zamanlarda oluşan Balatro şeklindeki boşluğu dolduracak mükemmel bir kart oyunu gibi geliyor. Cadılarla bire bir poker düellolarına katılın ve onurunuzu geri almak için gizli bir bölgeyi keşfedin. Bilirsin, sıradan bir Pazar öğleden sonra.


Neo-fütüristik bir şehrin gizli kumar bölgesinde geçen RPG'de, mahjong ve pachinko gibi oyunları fethettikten sonra bir sonraki mücadelesini arayan Asuha'yı oynuyorsunuz. Sorun şu ki, All in Abyss: Judge the Fake'in gizli poker mahallesi de cadılar tarafından yönetiliyor ve onlar güçlerini şansları kendi lehlerine çevirmek için kullanıyorlar.

Bire bir Texas Hold 'Em oynarken "rakiplerinizi iflasa zorlamak" için bir dizi özel beceri, yetenek ve öğeyi kullanabilirsiniz. Ancak cadı patronlarına hazırlanırken maçlar arasında da bölgeyi keşfetmek isteyeceksiniz, çünkü onları yenmenize yardımcı olacak ipuçları bulacaksınız.


Abyss'teki herkes Yu-Gi-Oh'a gidiyor! Dünya olmasa da tüm bir grup insanın, nedeni hakkında herhangi bir açıklama yapılmaksızın hem ekonomiye hem de kültüre hakim olacak kadar belirli bir oyuna takıntılı olduğu etki. Bayıldım. Seto Kaiba'nın ortaya çıkmasını ve Battle City'nin oynanabileceğini ilan etmesini bekliyorum.


All in Abyss aynı zamanda şimdiye kadar okuduğum ve kendi başınıza deneyimlemeniz gereken, kesinlikle en sevdiğim Steam açıklamasını da içeriyor : “Tüm Cadılar pokerde mükemmeldir, ancak yeterli hazırlıkla oyuncu, Cadıların hileli eylemlerini açığa çıkarabilir ve onları cehenneme sürükleyebilir. Ölümcül bir All-In ile cehennemin derinlikleri.


All in Abyss, anime kızlarının yer aldığı bir poker RPG'sidir ve kulağa o kadar alışılmışın dışında geliyor ki, ona hayran kalmaktan kendimi alamıyorum. Asuha'ya da herkes komik derecede korkunç davranıyor; mağaza görevlileri ona "meteliksiz kız" diyor ve kendi Steam açıklamasında "içten orta yaşlı yaşlı bir adam" olan "bir insanın başarısızlığı" olarak adlandırılıyor.


All in Abyss: Judge the Fake 2024'te Steam'e gelecek ve burada istek listesine yazabilirsiniz .


Yalnızca destelerden oluşan bir şey istiyorsanız, denemeniz gereken en iyi kart oyunlarının tümüne veya ileriye bakmayı tercih ediyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken en büyük PC oyunlarına sahibiz.

Popüler Kategoriler
Resident Evil 2: Yeniden yapımdaki tüm dolapların ve kasaların açın
Resident Evil 2: Yeniden yapımdaki tüm dolapların ve kasaların açın

Resident Evil 2'nin yeniden yapımında karşılaşacağınız ilk zorluklardan biri Leon'un masasının kilidini açmak olacak. Bunu nasıl yapacağınızı bilmek ister misiniz? Oyundaki tüm kasa ve dolap kodlarını da içeren bu kılavuzu okumaya devam edin.